Ajanslarımız

AJANSLARIMIZ, BAŞARILARIMIZI SİMGELER

Marka başarınızı maksimize etmek için GroupM Türkiye'nin lider ajanslarına şimdi katılın! Özel hizmetlerimizle büyümeye ve rakiplerinizi geride bırakmaya hazır mısınız?

Mindshare Türkiye, markaların "iyi" büyümesini hızlandırmayı amaçlayan bir medya hizmetleri şirketidir. "İyi Büyüme" vizyonuyla, kalıcı ve sürdürülebilir büyümeyi hedeflerken aynı zamanda daha iyi bir toplum ve dünya yaratmaya odaklanır. Tüketici merkezli yaklaşımı ve veri ile davranış bilimini birleştiren yöntemleri sayesinde markaları ve tüketicileri ortak değerler etrafında bir araya getirir, medyanın gücünü kullanarak satış ve pazarlama yatırımının etkinliğini maksimize eder. WPP tarafından kurulan Mindshare Türkiye, her gün müşterilere, çalışanlara, sektöre ve dünyaya "İyi Büyüme"yi desteklemekte yardımcı olur.

Web sitemizi ziyaret edin

Wavemaker, medya, içerik ve teknoloji aracılığıyla tüketicinin karar verme sürecini ve deneyimlerini yeniden şekillendirerek müşterilerin büyümesini olumlu yönde teşvik ediyor.

Web sitemizi ziyaret edin

EssenceMediacom, GroupM'in en yeni ve en büyük ajansı olup markalar için pazarlama atılımları ana hedefi belirlemiştir. Müşterilerin büyümelerini hızlandırmak için büyük resmi görmelerine yardımcı olur. Bu, benzersiz 'Sistem Düşüncesi' yapının teknolojisi medya, mesaj, veri gibi tüm pazarlama konularına uygulamak felsefesinin temelini oluşturuyor.

Web sitemizi ziyaret edin

mSix&Partners, dünyanın en hızlı büyüyen medya ajanslarından biridir. Dijital doğan ilerici ve girişimci bir medya ağı olan ajans, mSix&Partnership ve GroupM arasında benzersiz bir sahiplik yapısını benimsiyor ve öncü, enerjik bir yaklaşım ve dürüst kültürle gurur duyan ortakları tarafından yönetiliyor.

Web sitemizi ziyaret edin