Ajanslarımız

AJANSLARIMIZ, BAŞARILARIMIZI SİMGELER

Marka başarınızı maksimize etmek için GroupM Türkiye'nin lider ajanslarına şimdi katılın! Özel hizmetlerimizle büyümeye ve rakiplerinizi geride bırakmaya hazır mısınız?

Mindshare Türkiye, markaların "iyi" büyümesini hızlandırmayı amaçlayan bir medya hizmetleri şirketidir. "İyi Büyüme" vizyonuyla, kalıcı ve sürdürülebilir büyümeyi hedeflerken aynı zamanda daha iyi bir toplum ve dünya yaratmaya odaklanır. Tüketici merkezli yaklaşımı ve veri ile davranış bilimini birleştiren yöntemleri sayesinde markaları ve tüketicileri ortak değerler etrafında bir araya getirir, medyanın gücünü kullanarak satış ve pazarlama yatırımının etkinliğini maksimize eder. WPP tarafından kurulan Mindshare Türkiye, her gün müşterilere, çalışanlara, sektöre ve dünyaya "İyi Büyüme"yi desteklemekte yardımcı olur.

Web sitemizi ziyaret edin

Wavemaker, medya, içerik ve teknoloji aracılığıyla tüketicinin karar verme sürecini ve deneyimlerini yeniden şekillendirerek müşterilerin büyümesini olumlu yönde teşvik ediyor.

Web sitemizi ziyaret edin

EssenceMediacom, GroupM'in en yeni ve en büyük ajansı olup markalar için pazarlama atılımları ana hedefi belirlemiştir. Müşterilerin büyümelerini hızlandırmak için büyük resmi görmelerine yardımcı olur. Bu, benzersiz 'Sistem Düşüncesi' yapının teknolojisi medya, mesaj, veri gibi tüm pazarlama konularına uygulamak felsefesinin temelini oluşturuyor.

Web sitemizi ziyaret edin

T&Pm is one of the world’s leading full service creative and media agencies, connecting talent and tech to drive growth for brands. Formed by the integration of The&Partnership and mSix&Partners, it brings together content and distribution into a single, holistic end-to end marketing solution.

Web sitemizi ziyaret edin