GroupM'de Yaşam

Medya çağını BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRİYORUZ.

GroupM Türkiye organizasyonumuzda yer alan yaklaşık 650 arkadaşımızla farklı uzmanlıklar ile müşterilerimize yaratıcı, dijital dönüşümü merkeze alan, teknolojiden, yaratıcı çözümlere, partner iletişiminden kriz yönetimine, sosyal medya yönetiminden medya satın almaya kadar iletişim dünyasının her alanında derinlemesine uzmanlık, veri tabanlı çözümler ve stratejiler, sürdürülebilirliği merkeze koyan yaratıcı fikirlerle hizmet sunuyoruz.

Ekip arkadaşlarımız en temel kaynağımız; iyi işler başarmanın, ödüllü işlere imza atmanın ancak birlikte başarma hissine sahip ve yeniliği hedefleyenlerle mümkün olduğunun farkındayız. Sadece yaptıkları işlerle fark yaratmakla kalmayıp sosyal sorumluluk projelerimize gönüllü olan ekip arkadaşları ile dolu bir topluluğun parçasıyız.

Yeniliği yakından takip ederken teknik ve sosyal yetkinlikleri geliştirmek için eğitim ve gelişime yatırım yapıyor; sektörümüze yetenek kazandırmak için özel programlar tasarlıyoruz. Kariyer planlamasında geleneksel yaklaşımlardan farklı olarak çağdaş yönetim modellerini merkezimizde tutuyoruz; “Kariyerinde Söz Sende” diyoruz. GroupM’deki kariyer fırsatlarında öncelik her zaman iç yeteneklerimizde! GroupM ve ajansları içerisinde yatay ve dikey kariyer gelişim imkanslarında öncelikli erişim sağlıyoruz.

Herkesin kültürümüzün bir parçası olduğunu ve kendisini değerli hissetmeye devam ettiği bir çalışma ortamı için birlikte yaratıyoruz.

KARİYER
Fırsatları

Hayallerini geliştirmek istiyorsan #seninyerinGroupM