Data Analytics & Services EKİBİ

EKLEKTİK EKİP MİMARİSİ, MÜŞTERİYE VE İÇ EKİPLERE SAĞLANAN HİZMETLERİN GENİŞLETİLMESİNİ VE FARKLI MESLEKLERİ BİR ARAYA GETİREN BİR EKİP OLARAK GÜÇLENMESİNİ sağlar.

Ana hedefimiz, ekip içindeki farklı uzmanlık alanlarından ve yeteneklerinden yararlanarak müşterilerimiz için en iyi çözümü bulmaktır. Uzmanlarımız öncelikle soruyu veya ihtiyacı derinlemesine anlamaya odaklanır ve buna göre en iyi çözümü geliştirir.

İÇGÖRÜ VE ARAŞTIRMA EKİBİ

Daha fazla bilgi için: [email protected]

Tüketici davranışının doğru anlaşıldığından emin olarak, farklı veri setleri analizleri ile müşteriler için uygulanabilir içgörüler ortaya çıkarılacağından emin olur. Bölüm olarak daha iyi sonuçlar için anlamlı çözümler bulmaya odaklanır. İçgörü ve araştırma ekibi, geleneksel araştırmalar ve davranışsal veri üzerinden geliştirdiği analiz yöntemleri ile marka problem ve ihtiyaçlarına anlamlı ve aksiyona yönelik çözümler bulmaya odaklanır.

Geleneksel ve yeni nesil araştırma, web dinleme ile veri analizi ve içgörü uzmanlıkları ile iç ekipler ve müşteriler için öncelikli ihtiyacı saptayarak sonrasında da en uygun metodoloji ile çözüm yollarını geliştirir. Temelde precision marketing, tüketici araştırmaları (offline-online), sosyal medya ve web dinleme, alışveriş datası üzerinden veri analizi ile içgörü oluşturma ve raporlama hizmetleri verir.

VERİ ANALİTİĞİ EKİBİ

Daha fazla bilgi için: [email protected]

Farklı türde veri kümelerini toplama, saklama ve istatistiksel yöntem ve araçlarla işleme yetkinliğine sahiptir. Bununla birlikte oluşturulan veri görselleştirme ve otomasyon yöntemleri, analizlerin daha hızlı ve hata riski düşük şekilde hayata geçirilmesini sağlar. Ekibin en önemli yetkinlik alanlarından biri makine öğrenmesi modellerinin geliştirilmesidir.

Online ve offline medya yatırımlarının etkinliğinin ölçümlenmesi için marketing mix modelling (MMM), tv attribution, gelişmiş veri analitiği ve raporlama hizmetleri verir. Markaların, verilerini derinlemesine analiz ederek, bütünleşik bakış acısı, verilerin daha kolay anlamlandırması için görsel raporların oluşturulması ve ileriye donuk iyileştirme çalışmaları ile destekler.

SEO EKİBİ

Daha fazla bilgi için: [email protected], [email protected]

Arama motoru sonuçları aracılığıyle web sitesine gelen trafiğin miktarını ve kalitesini artırmaya ve arama motoru üzerinde site görünürlüğünü artırmaya odaklanmaktadır. Organik arama, insanların çevrimiçi içeriği keşfetmesi ve bunlara erişmesi için en belirgin yol olduğundan, web sitenize gelen trafiğin kalitesini ve miktarını artırmak için iyi bir SEO stratejisi gereklidir.

Ayrıca tüketici arama davranışlarını analiz ederek içgörüler oluşturma ve bu doğrultuda sonraki aşamalarda alınacak aksiyonları belirleme uzmanlıkları vardır. Temel ürünler: teknik seo danışmanlığı, seo odaklı içerik pazarlama danışmanlığı, growth seo danışmanlığı, app store auditi ve optimizasyon danışmanlığı, Youtube seo ve growth danışmanlığı, local seo danışmanlığı, backlink danışmanlığı, marketplace seo danışmanlığı

 

DİJİTAL ANALİTİK EKİBİ

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: [email protected]

Temel olarak müşterilerin dijital varlıklarının (marka web sitesinin veya uygulamalarının) doğru olarak ölçümlenebilmesi ve raporlanabilir hale getirilmesi için performansını artırmaya odaklanır. Kpı’lara ve uygulamaya dayalı ölçüm stratejisi tanımlama, dijital ölçümleme araçları, etiket yönetim sistemleri ve raporlama uzmanlığı vardır. Kullanıcı davranışlarının analizi, segment oluşturma ve 1. parti verilerinin aktivasyonu ile daha iyi sonuçlar sağlamak için çözümler üretir.

Web sitesi ve uygulamaların kullanımlarını, trafik kaynaklarını, reklam performanslarını ölçmek ve raporlamak için gerekli yol haritasını hazırlar, uygulamalar sırasında danışman olarak rol alır. Müşteri ihtiyaçlarına göre şekillenen denetleme, etiket yönetimi, ölçümleme, raporlama ve analiz süreçlerini yönetir. Temel ürünler: denetleme (audit), etiketleme & ölçümleme stratejisi, raporlama & analiz